Kurs angielskiego on-line

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Kurs angielskiego on-line

Postautor: alicja555 » 12 lis 2015, 15:51

Proszę o polecenie dobrego kursu angielskiego w formie on-line. Aktualnie jestem na poziomie średniozaawansowanym
Mam na imię Alicja, mam 20 lat i pochodzę z Zamościa. Jestem studentką fizjoterapii. Interesuję się sportem, fitnessem i wszystkim co z tym związane. W najbliższym czasie planuję zostać instruktorka fitness.
alicja555
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:43


Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: english... » 18 lis 2015, 0:39

Zobacz zestawienie kursów na stronie: Angielski przez Internet (Kursy).
Z nich zdecydowanie najlepiej uczyć się na stronie Angielski eTutor (chyba obecnie najbardziej rozbudowany i multimedialny kurs na wszystkich poziomach zaawansowania). Zresztą najlepiej jak wypróbujesz go osobiście (rejestracja jest darmowa) i sama stwierdzisz czy dla Ciebie jest pomocny. Ja w każdym bądź razie polecam.
___________________
Angielski Online - wszystko na temat nauki angielskiego przez Internet
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: alexjones » 27 lis 2015, 8:53

We are providing best assignment writing service in UK and high quality assignment. All Assignment Help experts provide top rated and cheap assignment online services.Assignment Help
alexjones
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2015, 8:49

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: storczyk1234 » 02 gru 2015, 14:59

Ja też zastanawiam się nad kursem. Co myślicie o kursach z essk
storczyk1234
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2015, 14:27

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: elka12 » 16 gru 2015, 12:52

A korzystaliście z duolingo? Dla mnie to dość motywujący kurs w formie aplikacji :)
elka12
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2015, 12:45

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: Prolecturer1983 » 15 sty 2016, 12:10

Witam Was,

ja aktualnie używałem wielu aplikacji,jest tego sporo na rynku.Teraz uczę się nową metodyką,która daje mi bardzo dużo materiałów interkaktywnych,nauki poprzez zabawe,jak to wiekszość e-learningów które są nudne ten jest naprawdę zaprojektowany aby nie dość
że się uczyć to do tego nie jesteś znudzony.

Podaje linka do produktu,demo z tego co pamietam jest darmowe:

http://www.bellsenglishcourse.pl/
Prolecturer1983
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2016, 12:03

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: Liara » 09 lut 2016, 12:48

Chciałabym skorzystać z takiego kursu ale niestety moje obecne łącze internetowe jest bardzo niestabilne i obawiam się ze mogłabym tracić lekcje. Nie wiem już co zrobić z tym internetem, koleżanka poleciła mi ta oferte http://www.upc.pl/internet/ mówiąc że pierwsze 3 miesiące płace tylko pół ceny, może warto skorzystać? :)
Liara
greenhorn
 
Posty: 61
Rejestracja: 04 sty 2016, 12:58

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: PannaEdzia88 » 10 lut 2016, 14:48

Jakoś wszystkie kursy online a zwłaszcza językowe - nie trafiają do mnie
PannaEdzia88
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2016, 14:45

Awesome post

Postautor: BeyondHosting2016 » 22 lut 2016, 8:59

Awesome post. i like this article, thanks to share such a great post. i like it.
http://www.webtechcoupons.com/offers/beyondhosting/
BeyondHosting2016
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2016, 8:46

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: SharrySteve1 » 23 lut 2016, 16:51

Absolutely true. ja aktualnie używałem wielu aplikacji,jest tego sporo na rynku.Teraz uczę się nową metodyką,która daje mi bardzo dużo materiałów interkaktywnych,nauki poprzez zabawe,jak to wiekszość e-learningów które są nudne ten jest naprawdę zaprojektowany aby nie dość
że się uczyć to do tego nie jesteś znudzony. right
dissertation assignment dua
SharrySteve1
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2016, 16:14

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: Urooim » 19 maja 2016, 14:07

Zna ktoś jakieś darmowe kursy? Bo wszystko co znajduję to jakieś kosmiczne kwoty kosztują.
Urooim
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2016, 13:56

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: piotrek5467 » 19 maja 2016, 22:21

Raczej w ten sposób znajdziesz tylko materiały w postaci fiszek. na profesjonalny kurs raczej trzeba zapisać sie do szkoły językowej, a takich jest wiele np. http://redandblue.org.pl/
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: Bluedy » 20 maja 2016, 7:19

Fiszki są dla początkujących. :) Ja proponuję znaleźć jakąś aplikację na androidzie, wiele jest gdzie można się czegoś nauczyć.
Bluedy
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2016, 7:13

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: moneygrabbing » 25 maja 2016, 11:28

Polecam darmowe aplikacje jak duolingo czy memrise
Zacznij oglądać filmy po angielsku online aby skutecznie uczyć się angielskiego.
Awatar użytkownika
moneygrabbing
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2016, 20:19

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: kala12 » 28 cze 2016, 14:21

Ja chyba wolę tradycyjne lekcje "na żywo".
Uwielbiam uczyć się nowych języków, poznawać obce kultury. Na co dzień jednak zajmuję się poradnia kardiologiczna Olkusz.
kala12
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2016, 14:08

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: magdalenap » 10 gru 2016, 11:27

Ja chciałabym skorzystać z kursu online przez skype. Poleci ktoś dobrego nauczyciela dającego korepetycje przez skype?
magdalenap
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2016, 11:21

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: Ponglisz85 » 11 gru 2016, 11:26

Jeśli ktoś korzysta dużo z mobilnego netu, to warto poszukać czegoś na Androida. Coraz więcej osób ma smartfony czy tablety, więc warto te pudełka wykorzystać w jakimś zbożnym celu ;) Poza tym sądzę, że są też fajne platformy e-learningowe, również komercyjne, które są warte rozważenia. Sam żadnej nie polecę, bo póki co nie korzystałem, ale uważam takie narzędzia za przydatne. Nowoczesna forma nauki szczególnie młodym osobom może przypasować, dlatego myślę, że się opłaca na to postawić.
Ponglisz85
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 08 lis 2016, 22:42

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: rachel3412 » 13 sty 2017, 18:44

Jeśli szukasz kursów online, rozumiem, że szukasz kontaktu z osobą anglojęzyczną, ale nie możesz pozwolić sobie na kontakt osobisty, stąd pomysł na kurs online? Jeśli dobrze rozumiem, mogę polecić szkołę http://angloville.pl - specjalizują się przede wszystkim w przełamywaniu bariery językowej. Mają w swojej ofercie usługę rozmów przez komunikator internetowy z native speakerem. Plus jest taki, że nie jesteś przypisana do jednej osoby, możesz wybrać dowolnego dostępnego w danej chwili speakera. W ten sposób możesz poznać wiele różnych akcentów z różnych krajów. Jesteś średniozaawansowana, więc moim zdaniem kurs jest odpowiedni - raczej znasz już gramatykę, słówka, a teraz potrzebujesz przede wszystkim obycia i przełamania stresu przed mówieniem.
Awatar użytkownika
rachel3412
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2016, 19:11

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: nala1 » 21 sty 2017, 16:53

ja jakoś wolę naukę języka 'fejs-fejs', dlatego zapisałam się niedawno na Edun w Warszawie, mają kilka oddziałów jakby ktoś był zainteresowany. próbowałam nauki on-line, nigdy mi się nie chciało albo było coś ciekawszego. ale to nie jest to samo, ponieważ jeżeli już się zbieramy na te zajęcia to napewno tam dotrzemy ;)
nala1
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2017, 19:13

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: Kinana » 22 sty 2017, 10:47

Dzięki wszystkim za pomysły :) Ja staram się oglądać filmy na youtube i czasami "gram" na stronie Babadum, bardzo polecam.
Kinana
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2017, 10:43

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: believe88 » 29 sty 2017, 22:00

Swego czasu byłam zapisana na kurs z ang w szkole kreatoredukacja a dokładnie http://www.kreatoredukacja.pl/oferta/71/kursy-maturalne Było to zaraz przed maturą i ten moment do dziś o dziwo wspominam bardzo miło bo był to okres kiedy bardzo podciągnęłam swój ang. Teraz to procentuje bo mówię biegle i od niedawna pracuje sobie w korpo gdzie język był priorytetem :)
believe88
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 31 lip 2015, 10:30

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: Juraj » 30 sty 2017, 19:07

alicja555 pisze:Proszę o polecenie dobrego kursu angielskiego w formie on-line. Aktualnie jestem na poziomie średniozaawansowanym

Proszę spróbować znaleźć odpowiedni kurs na stronach BBC: np. http://www.bbc.co.uk/learningenglish/english/course/emw.
Pozdrawiam.
Juraj
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2017, 19:00

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: Juraj » 30 sty 2017, 19:09

Urooim pisze:Zna ktoś jakieś darmowe kursy? Bo wszystko co znajduję to jakieś kosmiczne kwoty kosztują.

http://www.bbc.co.uk/learningenglish/english/course/emw
Juraj
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2017, 19:00

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: neiljakson » 04 kwie 2017, 6:28

Affordable Dissertation UK is solution to all your assignment problems. No matter if you are looking writing help for your finance, marketing, chemistry, physics, medial or engineering assignment or assignment related with any of academic subject, we are available to assist you by providing best assignment writing services. So contact us today to get in touch with your best writer directly and have best assignment solutions in your hands. https://www.affordable-dissertation.co. ... rvices-uk/
neiljakson
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 30 gru 2016, 12:40

Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: dżokej » 25 kwie 2017, 12:00

A jak rozwiązujecie kwestię wymowy? Co z tego, że się rozumie jak rozmowy w ogóle się nie ćwiczy? Ja miałem ten problem bo w sumie sam się nauczyłem angielskiego ale go nie używałem w realu i przez to akcent był tragiczny. Poprawiłem to w znacznym stopniu przez konwersacje z lektorami angielskimi. Staram się wyszukiwać w miarę możliwości by z kimś pogadać, ale na dłuższe rozmowy nie zawsze jest okazja, więc dla wszystkich co mają taki problem to polecam te kursy angloville. Widzę, że już rachel3412 o tym wspomniała
http://angloville.pl - specjalizują się przede wszystkim w przełamywaniu bariery językowej.
Planuję na na początku września znowu się wybrać, może się tam spotkamy @rachel3412? :D
Awatar użytkownika
dżokej
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2016, 11:25




Re: Kurs angielskiego on-line

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 6:59

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości