TFLS moja opinia jest na tak

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: kamila2-0 » 20 sty 2011, 19:24

Właśnie zapisałam się na kontynuację. Szkoła - lektorzy super. Ceny też…. Polecam.
kamila2-0
 


ok

Postautor: Zowiejax » 10 maja 2011, 7:13

Jesli ktos sie mnie zapyta czy uczą, to przyznaje, ż…e uczą i to nawet dość dobrze, przygotowują do egzaminów tak jak trzeba...tak
Zowiejax
 

pozytyw dla tfls

Postautor: mariola44 » 29 sie 2011, 22:28

Popieram. Tfls to szkoła z tradycjami która potrafi nauczyć.
mariola44
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:07

jak dla mnie to tfls ma najlepszych lektorów

Postautor: pen » 08 wrz 2011, 4:01

Uczyłam się w tfls do egzaminu CAE i muszę powiedzieć ż…e lektorzy w tfls są profesjonalni. Zajęcia nigdy nie były nudne. Zawsze dobrze przygotowani a konwersacje zawsze na ciekawe tematy a nie tylko plastikowe z szablonu jak to bywa w mojej poprzedniej szkole.
pen
 

ja tez polecam kursy w tfls

Postautor: kurczak14 » 13 wrz 2011, 22:55

Po odbytym kursie w tfls uważ…am ż…e to dobra szkoła. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani pracownicy, wysoki poziom. Bardzo dobrze dobrana byla grupa przez metodyka. W październiku będę napewno kontynuować naukę w tfls bo bez sensu zmieniać to co jest dobre i sprawdzone.
kurczak14
 

Pozytwy dla tfls

Postautor: amisz » 16 wrz 2011, 18:48

Wg mnie najlepszą szkołą językowa w Warszawie jest Tfls. Mają niskie ceny i mało osób w grupie, dzięki czemu moż…na duż…o nauczyć się na zajęciach. Podstawą jest też… lektor. Ja miałam szczęście i trafiłam na bardzo fajną Panią lektorkę z duż…ym doświadczeniem . Potrafiła wszystko dobrze wyjaśnić i nikt nie miał później problemów z ćwiczeniami i ze zdaniem egzaminu. A to jest najważ…niejsze. :)
amisz
 

ja tez głosuje na TAK

Postautor: fantafanta » 23 wrz 2011, 15:10

ja tez głosuje na TAK!!!! TFLS to dobra szkoła językowa
fantafanta
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: buran4 » 05 paź 2011, 14:49

polecam szkołe tfls. Dla mnie sa najlepsi w Warszawie. Dzięki tej szkole zdałem egzamin fce. Teraz ide na cae tez do tfls.
buran4
 

bardzo dobry kurs do FCE w TFLS

Postautor: arancia » 03 sty 2012, 17:08

Chodziłam na kurs do egzaminu FCE który bardzo gorąco polecam. Uczyła mnie świetna lektorka z duż…ym doświadczeniem którą pozdrawiam. Oczywiście egzamin zdany pozytywnie.
arancia
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: zuza33 » 05 sty 2012, 3:47

potwierdzam. Tfls ma dobre kursy do CAE. Mają najwyż…szą zdawalność
zuza33
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: Gość » 15 sty 2012, 17:13

chodziłam do TFLS w zeszłym roku, przygotowywałam się do egzaminu na studiach (ż…eby zaliczyć lektoraty). Nie wiem jak na innych ale na mnie metody z TFLS działają, mają chyba słusznie te miejsce w rankingu.
Gość
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: karamba12 » 18 sty 2012, 16:53

Moż…na przemyśleć propozycję tej szkoły
karamba12
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: tubył1 » 19 sty 2012, 15:42

Szkoła z klasą, ciekawe zajęcia, dobrzy lektorzy, przede wszystkim 20 lat na rynku, trudno się nimi zawiezć
tubył1
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: czarna25 » 31 sty 2012, 5:09

Tak, potwierdzam. TFLS to szkoła z renomą i doświadczeniem. Potrafią przygotować do CAE.
czarna25
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: wiggle » 25 lut 2012, 6:53

Zdałam GMAT ucząc się w szkole TFLS. Mają bardzo dobrych lektorów i dają gwarancję zdania egzaminu.
wiggle
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: koszikos » 05 maja 2012, 2:44

GMAT jest trudny wiec jesli Cie przygotowali to szacunek.
koszikos
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: moiksojan » 10 maja 2012, 1:34

właśnie szukałem szkoły do gmata, dzięki za podpowiedź
moiksojan
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: kate32 » 05 cze 2012, 2:24

POtwierdzam, w TFLS potrafią bardzo dobrze przygotować do egzaminów. Zdawalność jest największa u nich.

wiggle pisze:Zdałam GMAT ucząc się w szkole TFLS. Mają bardzo dobrych lektorów i dają gwarancję zdania egzaminu.
kate32
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: yelllk » 15 sie 2012, 17:31

to nic nowego, od dawna juz jak ktos chce sie przygotować do egzaminu waznego to wybiera tfls, robią tak też… lektorzy z innych szkół...
yelllk
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: zmokujal » 08 wrz 2012, 7:02

No właśnie, dlatego nie wiem czemu niektórzy ludzie przepłacają i uczą się w droż…szych szkołach jak mają takie tfls na wyciągniecie reki
zmokujal
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: Małgorzata P. » 14 wrz 2012, 13:59

Dziękuję, ja też… szukałam dobrej szkoły do GMAT
Małgorzata P.
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: jaber24 » 11 paź 2012, 12:45

no własnie...ja szukałam szkoly. w Wawie są tak naprawdę dobre tylko 2 szkoły: English for You i TFLS.


zmokujal pisze:No właśnie, dlatego nie wiem czemu niektórzy ludzie przepłacają i uczą się w droż…szych szkołach jak mają takie tfls na wyciągniecie reki
jaber24
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: sadik » 12 paź 2012, 8:43

A moż…e kursuk on line w english by phone ????
sadik
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: talar2 » 12 paź 2012, 10:11

Małgorzata P. pisze:Dziękuję, ja też… szukałam dobrej szkoły do GMAT


Tak to dobra szkoła językowa
talar2
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: derek4 » 27 lis 2012, 15:56

moja kolezanka wybrała sie do TFLS. Za małe pieniądze ma 2 kursy bo drugi dostała w gratisie

jaber24 pisze:no własnie...ja szukałam szkoly. w Wawie są tak naprawdę dobre tylko 2 szkoły: English for You i TFLS.


zmokujal pisze:No właśnie, dlatego nie wiem czemu niektórzy ludzie przepłacają i uczą się w droż…szych szkołach jak mają takie tfls na wyciągniecie reki
derek4
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: souler » 27 lis 2012, 18:05

Jeż…eli chodzi o dobre kursy maturalne to ja nie mam wątpliwości, ż…e w Warszawie English For You jest fajnie ogarniętą szkołą, dobry wybór Nativów, zajmujących się mówieniem, ale i polscy lektorzy wiedzą jak pracować. System dualny to bardzo dobra metoda nauki języka angielskiego, a English FOr You właśnie naucza stosując tę metodę. Pytacie o Chada, Nolana I Trawisa, super paczka Amerykańców pracujących w tej szkole.
souler
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: souler » 27 lis 2012, 18:08

Zresztą nie ma to tamto English For You i TFLS to potecjalnie najlepsze szkoły w Warszawie, są długo na rynku, mają super kadrę nauczycieli.
Więc jeż…eli ktoś się chce zapisać niech uderza albo do English For You, albo TFLS
souler
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: eddi11 » 07 gru 2012, 17:37

Czy warto w tej szkole brać kurs do CAE
eddi11
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: down22 » 09 gru 2012, 18:40

Myślę, ze tak
down22
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: zalk » 10 gru 2012, 9:21

Wszystko i tak zależ…y od podejścia lektora
zalk
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: darris » 10 gru 2012, 10:22

zalk pisze:Wszystko i tak zależ…y od podejścia lektora


Dokładnie tak
darris
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: sekum » 02 sty 2013, 15:33

tez jestem tego zdania.

derek4 pisze:moja kolezanka wybrała sie do TFLS. Za małe pieniądze ma 2 kursy bo drugi dostała w gratisie

jaber24 pisze:no własnie...ja szukałam szkoly. w Wawie są tak naprawdę dobre tylko 2 szkoły: English for You i TFLS.


zmokujal pisze:No właśnie, dlatego nie wiem czemu niektórzy ludzie przepłacają i uczą się w droż…szych szkołach jak mają takie tfls na wyciągniecie reki
sekum
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: lawiatok » 11 sty 2013, 21:51

TO prawda, ale z tych dwóch jednak bym wybrała TFLS a nie tę sieciówkę
lawiatok
 

zdecydowanie TFLS

Postautor: mcqueen » 13 sty 2013, 15:37

Polecam TFLS, zwłaszcza jeż…eli chcesz pzygotować się do egzaminów CAE lub TOEFL. Ja u nich oba te kursy zaliczylem i z uzyskaniem dobrych wyników z tych egzaminóe nie miałem ż…adnych problemów. Polecam takż…e ze względu na to, ż…e mają w promocji darmowe kursy i konwersacje z nativami. :hura:
mcqueen
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: szympnd » 11 lut 2013, 23:41

zasadniczo przygotowują do każ…dego certyfikatu naprawdę dobrze, konkretnie
szympnd
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: bargyy » 18 mar 2013, 21:36

To prawda. Potrafią dobrze przygotowac do egzaminow. Szczegolnie do GMAT i LCCI
bargyy
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: awiiiun » 09 kwie 2013, 23:52

W porównaniu do konkurencji, to... nie ma porównania tfls jest najlepsza
awiiiun
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: renia44 » 03 maja 2013, 17:38

ja uczyłam się w TFLS w zeszłym roku i z czystym sercem mogę każ…demu polecić. byłam na poziomie A2 i przygotowywałam się do FCE.
renia44
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: kubusbig » 27 maja 2013, 16:27

Zgadzam się z tym. Bardzo dobre mają metody nauczania i faktycznie kadra lektorów na najwyż…szym poziomie

bargyy pisze:To prawda. Potrafią dobrze przygotowac do egzaminow. Szczegolnie do GMAT i LCCI
kubusbig
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: wielbada » 02 cze 2013, 16:18

Ja wybieram się na kurs wakacyjny do TFLS. Byłam już… na kursie przygotowującym do matury w tej szkole i było warto, bo maturę rozszerzoną zdałam na 90%. Chcę teraz przystąpić do egzaminu CAE dlatego z miłą chęcią wracam do TFLS. Jestem pewna, ż…e wynik będzie podobny do maturalnego :) Polecam
wielbada
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: ciasteczkow44 » 06 cze 2013, 19:25

mnie interesuje cae a w tfls -ie uczą najlepiej pod egzaminy

sekum pisze:tez jestem tego zdania.

derek4 pisze:moja kolezanka wybrała sie do TFLS. Za małe pieniądze ma 2 kursy bo drugi dostała w gratisie

jaber24 pisze:no własnie...ja szukałam szkoly. w Wawie są tak naprawdę dobre tylko 2 szkoły: English for You i TFLS.


zmokujal pisze:No właśnie, dlatego nie wiem czemu niektórzy ludzie przepłacają i uczą się w droż…szych szkołach jak mają takie tfls na wyciągniecie reki
ciasteczkow44
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: megganka3 » 10 cze 2013, 23:29

nie tylko cae, mają duż…o dobrych kursów typu gmat czy lcci

ciasteczkow44 pisze:mnie interesuje cae a w tfls -ie uczą najlepiej pod egzaminy

sekum pisze:tez jestem tego zdania.

derek4 pisze:moja kolezanka wybrała sie do TFLS. Za małe pieniądze ma 2 kursy bo drugi dostała w gratisie

jaber24 pisze:no własnie...ja szukałam szkoly. w Wawie są tak naprawdę dobre tylko 2 szkoły: English for You i TFLS.


zmokujal pisze:No właśnie, dlatego nie wiem czemu niektórzy ludzie przepłacają i uczą się w droż…szych szkołach jak mają takie tfls na wyciągniecie reki
megganka3
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: nienałt » 16 cze 2013, 22:23

zapisałem sie na kurs cae do tfls jestem zadowolony lektorzy sa naprawde na poziomie :spoko:
nienałt
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: efiner » 14 lip 2013, 18:27

ja tez tam chodzilam na kurs wakacyjny w ubieglym roku, teraz pewnie we wrzesniu pojde na gmat


nienałt pisze:zapisałem sie na kurs cae do tfls jestem zadowolony lektorzy sa naprawde na poziomie :spoko:
efiner
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: plumka23 » 15 lip 2013, 21:04

TFLS to super szkoła, mają świetnych lektorów i 20 letnie doświadczenie w nauczaniu, dlatego ciągle są w czołówce warszawskich szkół
plumka23
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: zagrzebak » 22 lip 2013, 9:58

polecam szkołę językową TFLS - numer jeden w Warszawie, w TFLS są najlepsze kursy przygotowawcze do egzaminów FCE, CAE czy CPE
zagrzebak
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: cleo_ff » 09 sie 2013, 16:24

zagrzebak pisze:polecam szkołę językową TFLS - numer jeden w Warszawie, w TFLS są najlepsze kursy przygotowawcze do egzaminów FCE, CAE czy CPE


zgadzam się, chodziłam do szkoły TFLS na kurs przygotowujący do FCE i polecam tę szkołę każ…demu, kto chce przystąpić do tego egzaminu
cleo_ff
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: Jaro323 » 11 sie 2013, 22:12

Duż…o dobrego słyszałem o Tfls i myśle ze faktycznie coś w tym jest :)

quote="cleo_ff"]
zagrzebak pisze:polecam szkołę językową TFLS - numer jeden w Warszawie, w TFLS są najlepsze kursy przygotowawcze do egzaminów FCE, CAE czy CPE


zgadzam się, chodziłam do szkoły TFLS na kurs przygotowujący do FCE i polecam tę szkołę każ…demu, kto chce przystąpić do tego egzaminu[/quote]
Jaro323
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: maartynaaa » 20 sie 2013, 11:22

TFLS to najlepsza szkoła w Warszawie, super lektorzy, wysoki poziom i niskie ceny
maartynaaa
 

Re: TFLS moja opinia jest na tak

Postautor: ciborek » 13 wrz 2013, 17:02

szkoła TFLS jest bezkonkurencyjna, po kursie maturalnym właśnie w TFLS, wcale nie czułem stresu przed maturą, i poszło bardzo dobrze
ciborek
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości